Logo Creative Finance

let's

pijl vierkant paars

connect

pijl onder oranje

wel al klant? boek een gesprek bij jouw account manager.

* Enkel voor bestaande klanten. *

headshot

Benjamin

Sector expert voor de gaming industry en management vennootschappen​

benjamin@creative.finance

headshot

Sarah

Sector expert voor coaches en juweelontwerpers

sarah@creative.finance

headshot

Naomi

Sector expert voor content creators en influencers

naomi@creative.finance

headshot

Jeroen

Sector expert voor fotografen en IT bedrijven

jeroen@creative.finance

headshot

Celien

Sector expert voor de gaming industry en management vennootschappen

celien@creative.finance

headshot

Tobias

Sector expert voor events en cultuur

tobias@creative.finance

headshot

Thomas

Sector expert voor duurzame en IT bedrijven

thomas@creative.finance

headshot

Marvin

Sector expert voor de tattoo- en muziekindustrie

marvin@creative.finance

headshot

Tessie

Sector expert voor architecten en acteurs

tessie@creative.finance

headshot

Elise

Sector expert voor beeldend kunstenaars, tattoo en street art

elise@creative.finance

headshot

Lysann

Office manager

lysann@creative.finance

headshot

Nathalie

Sector expert voor de mode-industrie, interieur- en meubelontwerp

nathalie@creative.finance

headshot

Jolien

Sector expert voor de mode-industrie

jolien@creative.finance

headshot

Sean

Sector expert voor  muziekindustrie, fotografen en grafische ontwerpers

sean@creative.finance

element
element

contacteer

ons

support@creative.finance